Specjalista
ds. elektromobilności

Elektromobilność

Warszawa/Ełk

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

  • Weryfikacja i nadzór nad działaniami związanymi z procesem instalacyjnym stacji ładowania
  • Wykonywanie wizji lokalnych, w tym weryfikacja warunków przyłączeniowych, miejsca posadowienia stacji ładowania, określenie przebiegu tras kablowych
  • Monitorowanie aktualnych trendów w branży elektromobilności i energetyki
  • Tworzenie ofert
  • Nadzór nad prowadzonym projektem

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (akceptowalny ostatni rok studiów) – preferowane kierunki: elektrotechnika, automatyka i robotyka, elektromobilność, inżynieria pojazdów elektrycznych i hybrydowych lub pokrewne
  • Podstawowa znajomości zagadnień z branży elektromobilności (technologia, rynek, infrastruktura)
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Zdolność podejmowania decyzji i samodzielność w działaniu
  • Zdolności interpersonalne
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym zespole
  • Bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, rzetelność

Oferujemy

  • Pracę w młodym zespole w przyjaznej atmosferze
  • Elastyczny czas pracy
  • Specjalistyczne przeszkolenie z zakresu infrastruktury do ładowania samochodów elektrycznych
  • Możliwość pracy w formule łączonej: stacjonarnej i zdalnej
  • Udział w międzynarodowych projektach
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę