Projektant
instalacji elektrycznych

Projektant

Warszawa/Ełk

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

  • Projektowanie instalacji elektrycznych na potrzeby planowanych stacji ładowania samochodów elektrycznych
  • Tworzenie dokumentacji projektowych oraz koncepcyjnych
  • Wizytowanie obiektów podlegających inwestycjom
  • Uzgadnianie, weryfikacja i opiniowanie projektów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie (elektrotechnika lub pokrewne)
  • Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
  • Doświadczenie zawodowe przy realizacji projektów instalacji elektrycznych lub sieci elektroenergetycznych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Ogólna wiedza dotycząca funkcjonowania rynku e-mobility, trendów i rozwiązań technicznych
  • Dobra znajomość języka angielskiego (praca w międzynarodowym zespole)

Oferujemy

  • Pracę w młodym zespole w przyjaznej atmosferze
  • Elastyczny czas pracy
  • Specjalistyczne przeszkolenie z zakresu infrastruktury do ładowania samochodów elektrycznych
  • Możliwość pracy w formule łączonej: stacjonarnej i zdalnej
  • Udział w międzynarodowych projektach
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę