General Motors i Merchant's Fleet partnerem z Enel X

General Motors oszczędza ponad 49 milionów dolarów dzięki Enel X

Jako jeden z największych i najstarszych producentów samochodów na świecie, energia stanowi znaczną część ogólnych kosztów operacyjnych General Motors. Firma, która produkuje samochody w ponad 35 krajach, zdała sobie sprawę, że aby poradzić sobie z podstawowymi kosztami energii, potrzebuje solidnej platformy oprogramowania do centralizacji i analizy danych o rachunkach za media.

Czytaj więcej

Enel X współpracuje z Merchants Fleet

Enel X współpracuje z Merchants Fleet, najszybciej rozwijającą się firmą zarządzającą flotą w kraju. Jako najnowszy dodatek do ekosystemu partnerów Merchanta, Enel X będzie świadczyć usługi planowania i instalacji infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych dla klientów Merchants Fleet. Pomoże to Merchants osiągnąć cel elektryfikacji portfolio floty mobilnej w 50% do 2025r i elektryfikacji  portfolio zarządzanej floty w 50% do 2030 r.

Czytaj więcej

Studium przypadku floty grupy Enel

Od mikromobilności po floty o dużej ładowności, przejście na elektryfikację wszystkiego już się rozpoczęło. Grupa Enel dąży do osiągnięcia pełnej dekarbonizacji do 2050 r. i jest w trakcie pełnej elektryfikacji własnej floty 14 000 pojazdów do 2030 r.

Czytaj więcej

Wydarzenia

JuiceBlog