Avitron Polska dołączył do PSPA

Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych to największa organizacja branżowa, kreująca rynek elektromobilności i technologii wodorowych w Polsce i regionie CEE.PSPA zrzesza ponad 120 przedsiębiorstw, tym samym będąc 3. pod względem liczby zrzeszonych podmiotów prawnych organizacją branżową w Europie.

Czytaj więcej »

Enel X partnerem Extreme E

Enel X jest partnerem Extreme E, serii wyścigów terenowych wykorzystujących elektryczne SUV-y do rywalizacji w odległych częściach świata takich jak pustynia Arabii Saudyjskiej, las deszczowy Amazonii czy Arktyka.

Czytaj więcej »

Forum „Wizja Rozwoju” 2021

W dniu 27.08.2021 prezes firmy Avitron Polska uczestniczył jako ekspert ds. elektromobilności na IV Forum „Wizja Rozwoju” w Gdyni – największym wydarzeniu gospodarczym w północnej Polsce.

Czytaj więcej »

General Motors i Merchant’s Fleet partnerem z Enel X

Jako jeden z największych i najstarszych producentów samochodów na świecie, energia stanowi znaczną część ogólnych kosztów operacyjnych General Motors. Firma, która produkuje samochody w ponad 35 krajach, zdała sobie sprawę, że aby poradzić sobie z podstawowymi kosztami energii, potrzebuje solidnej platformy oprogramowania do centralizacji i analizy danych o rachunkach za media.

Czytaj więcej »

WEIP i Avitron Polska

Zapłać za możliwość korzystania ze stacji ładowania Enel X od razu w parkometrze! Skorzystaj z dowolnej stacji ładowania Enel X o dostępnych mocach od 3,7kW do 300kW. Posiadasz parking i myślisz o stacjach ładowania z minimum formalności?

Czytaj więcej »